שירותי הסעדה לעסקים

מענה מושלם לצורך שלכם - זו המומחיות שלנו!

4 סיבות לבחור בקייטרינג השף הבריא לעסקים

1. טכנולוגיה - אנחנו משתמשים בציוד חדשני וייחודי בתחום ההסעדה, המתקדם ביותר בעולם, לקבלת מזון טרי טעים ובריא באופן יוצא דופן.
2. חברה קטנה עם ניסיון רב - אנחנו משרתים, כבר שנים, מספר מצומצם של לקוחות מוסדיים, אשר מקבלים אוכל ושירות ברמה הגבוהה ביותר בתחום. אם אתם מחפשים איכות - אנחנו הכתובת.
3. התאמה אישית למגוון דיאטות - אנחנו מספקים מענה איכותי לכל הסועדים, כמעט, בין אם הם אוכלי כל או מקפידים על דיאטה מיוחדת. אצלנו גם צמחונים, טבעונים וסועדים המקפידים על דיאטה מיוחדת, נהנים מאוכל מבושל ברמה שאיננה נופלת מזו של הארוחות לקרניבורים.
4. תפריט מיוחד, פרי פיתוחו של שף-דיאטן שגיא שורץ: חומרי גלם מעולים בשילוב שיטות בישול ייחודיות שפיתחנו, לקבלת מזון בריא ודל שומן ועם זאת - טעים באופן יוצא דופן.

לפרטים: sagi@chef-bari.co.il

ציוד ייחודי, המתקדם בעולם

חברת בוטיק - שירות ברמה שלא הכרתם

מחלקה המתמחה במזון טבעוני, בריא ודיאטטי

מדע דיאטני פוגש מתכוני שף

שף-דיאטן שגיא שוורץ

מאחורי הסירים והמותג עומד שף-דיאטן שגיא שוורץ, שהקים את החברה לפני 10 שנים, בשנת 2009. לאחר ששימש שנים ארוכות כשף וייצר חווית טעם חד פעמיות במסעדות, שגיא ביקש לגעת באופן עמוק ומשמעותי יותר בתזונת האנשים, ולהציע ללקוחות דרך חיים בריאה יותר. את הדרך החדשה הוא החל בלימודי תזונה קלינית לתואר ראשון.

השילוב הייחודי של מיומנות שף עם הפן הקליני של התזונה והמזון, משמש את שגיא לצורך מתן מענה מושלם לצרכים של מגוון לקוחות, החל מהלקוח הפרטי בביתו ועד ללקוחות מוסדיים בקנה מידה של אלפי מנות ביום, ולשמש כשותף קולינרי-תזונתי במגוון פרויקטים: ייעוץ קולינרי תזונתי, אספקת ארוחות לניסויים קליניים ועוד.

אשמח לשוחח, שלחו מייל ל: sagi@chef-bari.co.il

שף-דיאטן שגיא שוורץ
שבוע ניסיון עם השף הבריא

שבוע ניסיון עם השף הבריא

להזמנה

* מידע תזונתי מעניין, בלי ספאם, ובמינון נמוך!

Call Now Button