ארוחות מוכנות לדיאטה

השיטה ארוחות מוכנות לדיאטה היא שיטת דיאטה שמהווה למעשה “טיפול תזונתי בתוך קופסא“. מאוד נגיש ופשוט: האוכל בריא, מוקפד ודל שומן. המנות מאוזנות מבחינה תזונתית, מגיעות ארוזות בצורה נוחה והכמויות שבהן מדודות. המנויים על השירות…

השיטה

ארוחות מוכנות לדיאטה היא שיטת דיאטה שמהווה למעשה “טיפול תזונתי בתוך קופסא“. מאוד נגיש ופשוט: האוכל בריא, מוקפד ודל שומן. המנות מאוזנות מבחינה תזונתית, מגיעות ארוזות בצורה נוחה והכמויות שבהן מדודות. המנויים על השירות מעידים כי הם יורדים במשקל 3-4 קג כבר בחודש הראשון וחשים הקלה מאוד גדולה: השירות מבטל את הצורך בספירת קלוריות. פשוט פותחים קופסא ואוכלים.

כולנו הרי כבר יודעים מה אנחנו צריכים לאכול וממה עלינו להימנע. אינספור מחקרים כבר הראו כי המשוואה היא פשוטה: אם אוכלים כמויות מדודות, צורכים פחות קלוריות והתוצאה היא ירידה במשקל.
אז אם אנחנו יודעים כבר הכל, למה אנחנו לא מיישמים? מדוע אנחנו לא מצליחים להקפיד על גודל הארוחות שלנו ועל הרכב המזון שאנחנו צורכים?

הבעיה היא מחסור בזמן! למי היום, באורח חיים מהיר כל כך, יש זמן לדאוג לעצמו לארוחה מזינה ומאוזנת? אמנם, אנחנו יודעים שזה חשוב, אנחנו מבינים שעלינו לעשות שינוי, אך למי יש זמן לקנות, לשטוף, לקלף, לחתוך, לבשל, לנקות אחר כך ואז לארוז לעצמו ארוחה מאוזנת ובריאה כדי לקחת לעבודה? ואפילו אם אוכלים בבית, למי יש זמן?

אז מה קורה בסוף? במקרה היותר טוב, אוכלים כל יום סלט או חיים על כריכים. במקרה פחות טוב, מדלגים על ארוחות במשך היום ובסוף היום, כל כך רעבים, שיקול הדעת משתבש ומתפתים לאכול ג’אנק או מגיעים הביתה ומתנפלים על המקרר.

הפתרון

מה זה בעצם שירות ארוחות דיאטה עד הבית?
למעשה מדובר על פתרון מושלם לארוחות מבושלות, טריות ומוכנות לאכילה, שקולות ומדודות, שיעזרו לכם להשיג תוצאות!

החברות המובילות בתחום מקפידות על:

  1. שף מקצועי שמבשל עבורכם אוכל בריא מחומרי הגלם האיכותיים ביותר
  2. דיאטן/ית שדואג להתאים עבורכם את הארוחות מבחינת ערכים תזונתיים וקלוריים

הלקוחות מקבלים מדי שבוע משלוח של ארוחות טריות, מתוך תפריט שמתחלף מדי שבוע.
מגוון הארוחות כולל ארוחות בוקר, צהרים, נשנוש מתוק וארוחת ערב.

למי זה מתאים?

בין אם אתם אוכלי כל, צמחונים וטבעונים, ניתן להתאים את הארוחות לדיאטה עליהם אתם מקפידים כך שתיהנו מהארוחות שלכם וגם, כמובן, תראו תוצאות! המנויים על השירות מעידים כי הם יורדים במשקל, תוצאות בדיקות הדם שלהם משתפרות בזמן קצר מאוד ובאופן כללי, מדווחים על שיפור בהרגשה הכללית.

החופש מספירת קלוריות!

ארוחות לדיאטה

אין ספק שעל מנת לרדת במשקל, יש ליצור גרעון קלורי. צמצום הצריכה הקלורית (מומלץ בשילוב עם פעילות גופנית) היא הדרך האפקטיבית ביותר להוריד במשקל. אך חשוב להבין שלא כל הקלוריות זהות זו לזו!
מרבית המנויים על השירות משילים 1-2 קג כבר בשבוע הראשון ו-3-4 קג בחודש הראשון. עם זאת, דווקא בזמן דיאטה למטרת ירידה במשקל, חשוב מאוד להקפיד שהארוחות שלנו מכילות כמות חלבון נאותה ואת כל הנוטריינטים הדרושים לגוף על מנת שהירידה במשקל תהיה איכותית, כלומר הירידה תתרחש כתוצאה מצמצום רקמת השומן תוך שמירה על מסת שריר.
זה שירות דיאטה שמשחרר אותך מההתעסקות בספירת קלוריות ומהצורך בתכנון מורכב של הארוחות. צוות של שפים ודיאטנים, תזונאים ידאגו שהארוחות יתאימו בדיוק לצרכים שלכם כפי שתגדירו אותם כאשר תירשמו לשירות.
כך שכל שנותר לכם לעשות: לפתוח קופסא ולאכול.

מאמרים דומים

שבוע ניסיון עם השף הבריא

שבוע ניסיון עם השף הבריא

לשאלון האיפיון שלנו

* מידע תזונתי מעניין, בלי ספאם, ובמינון נמוך!

Call Now Button