ארוחות מוכנות לדיאטה

ארוחות מוכנות לדיאטה – “אוכל דיאטטי הוא לא טעים” – כל מי שבדיאטה אומר את המשפט הזה. אנחנו טוענים שאפשר גם אחרת! למעשה, כדי שתצליחו לרדת במשקל ולשמור על התוצאות, אתם חייבים (!) לחזור ליהנות…

ארוחות מוכנות לדיאטה – “אוכל דיאטטי הוא לא טעים” – כל מי שבדיאטה אומר את המשפט הזה. אנחנו טוענים שאפשר גם אחרת! למעשה, כדי שתצליחו לרדת במשקל ולשמור על התוצאות, אתם חייבים (!) לחזור ליהנות מאוכל.

ארוחות מוכנות לדיאטה

אוכל זו אחת ההנאות הכי גדולות שלנו בחיים! אין שום סיבה שתוותרו עליה.

אוכל לא טעים זו בדיוק הסיבה ש-95% מהדיאטות נכשלות – אינספור מחקרים כבר הדגימו זאת – תוך 5 שנים, 95% מהאנשים יחזרו למשקל שלהם מלפני הדיאטה ורבים מהם אף עולים למשקל גבוה יותר.

זה לא משנה על איזה תפריט או על איזו דיאטה אתם מקפידים, אם זה לא טעים – בשלב כלשהו הרצון לחזור ליהנות מאוכל יגבר על הרצון לרדת במשקל.

זה פשוט וזה מוכח מדעית!
זה יתחיל במקרה חדפעמי – “מותר לי לפנק את עצמי” “אני אאכל רק אחד” וכל מיני סיפורים שאנחנו ממציאים לעצמנו. התוצאה תמיד זהה – אנחנו שוברים את הדיאטה וחוזרים להרגלים הישנים שלנו (ולמשקל הישן שלנו).

ארוחות מוכנות לדיאטה
ארוחות מוכנות לדיאטה

אבל אפשר גם אחרת!

אם היה לכם אוכל זמין, שתואם באופן מושלם את הצרכים התזונתיים שלכם והוא גם טעים ומשביע, מחולק לקופסאות כך שכל קופסא היא ארוחה – זה עשוי היה לסייע לכם לרדת במשקל נכון?

זה אפשרי! ארוחות מוכנות לדיאטה היא שיטת דיאטה שמהווה למעשה “טיפול תזונתי בתוך קופסא“.

מאוד נגיש ופשוט: האוכל בריא, מוקפד, דל שומן וטעים! המנות מאוזנות מבחינה תזונתית, מגיעות ארוזות בצורה נוחה והכמויות שבהן מדודות. המנויים על השירות מעידים כי הם יורדים במשקל 3-4 קג כבר בחודש הראשון וחשים הקלה מאוד גדולה.

השירות מבטל את הצורך בספירת קלוריות ואת כל ההתעסקות (קניות, בישולים, נקיון). פשוט פותחים קופסא ואוכלים.

כולנו הרי כבר יודעים מה אנחנו צריכים לאכול וממה עלינו להימנע. אינספור מחקרים כבר הראו כי המשוואה היא פשוטה: אם אוכלים כמויות מדודות, צורכים פחות קלוריות והתוצאה היא ירידה במשקל.

דמיינו לרגע איך זה ירגיש: ליהנות מהארוחות שלכם, לסיים ארוחה מסופקים ושבעים, בלי לחוש רעב, בלי למנוע מעצמכם שום דבר. ההיפך! להרגיש שאתם דואגים לעצמכם, מפנקים את עצמכם! וגם יורדים במשקל! יכול להיות מדהים, נכון? זה אפשרי!

יתרון נוסף בשירות הוא החסכון בזמן – כולנו כל כך עסוקים כיום. למי יש זמן לדאוג לעצמו לארוחה מזינה ומאוזנת? זה גוזל המון זמן! כולנו יודעים שזה חשוב אך למי באמת יש זמן לקנות, לשטוף, לקלף, לחתוך, לבשל, לארוז, לנקות…

אז מה עושים בסוף? אוכלים בחוץ או מזמינים. וכולנו יודעים מה קורה כשאוכלים בחוץ..

במקרה הטוב, אוכלים כל יום סלט או חיים על כריכים. במקרה פחות טוב, אנחנו מדלגים על ארוחות כמה שאנחנו מסוגלים עד שאנחנו כל כך רעבים, ששיקול הדעת שלנו משתבש ואנחנו מתפתים לאכול איזה ג’אנק או מגיעים הביתה ומתנפלים על המקרר.

להזמנת אוכל דיאטטי עד הבית >>

בסרטון – כיצד מושיק הסיר 24 קג בלי לחוש רעב!

הפתרון

שירות ארוחות לירידה במשקל בהתאמה אישית עד הבית – צוות של שפים ודיאטניות שדואג לך לארוחות דיאטה מוכנות שמתאימות בדיוק לצרכים שלך.
למעשה, מדובר על הפתרון המושלם לארוחות מבושלות, טריות ומוכנות לאכילה, שקולות ומדודות, שיעזרו לכם להשיג תוצאות!

  • את התפריט מרכיב שף-דיאטן, מומחה לבישול בריא,
  • ארוחות לירידה במשקל, המיוצרות מחומרי הגלם האיכותיים ביותר
  • הארוחות מותאמות אישית לצרכים התזונתיים האישיים שלכם
  • אתם מרכיבים לעצמכם את הארוחות – לפי ההעדפות שלכם
  • נהנים משירות אישי וברמה הגבוהה ביותר
  • מקבלים מדי שבוע משלוחי אוכל בריא וטרי עד הבית

למי זה מתאים?

בין אם אתם אוכלי כל, צמחונים וטבעונים, תוכלו להרכיב להרכיב לעצמכם ארוחות דיאטה מוכנות לפי ההעדפות שלכם. בין אם אתם צריכים להפחית 5-10% ממשקלכם, אם אתם צריכים להיפטר מ-50 ק”ג, אם אתם פשוט רוצים לאכול בריא, אם אתם סובלים מבעיות בריאות שדורשות טיפול תזונתי או כל מטרה אחרת שהצבתם לעצמכם. אם אתם מרגישים שארוחות מסודרות, דלות קלוריות, בריאות וטעימות יכולות לסייע לכם – אתם פשוט חייבים לנסות את השירות הזה!
המנויים על השירות מעידים כי הם יורדים במשקל, תוצאות בדיקות הדם שלהם משתפרות בזמן קצר מאוד ובאופן כללי, מדווחים על שיפור בהרגשה הכללית.

אך חשוב לציין גם למי השירות הזה אינו מתאים: אם אתם סובלים מהפרעות אכילה מכל סוג – חשוב שתפנו לקבלת ייעוץ מקצועי – ארוחות בלבד לא יפתרו את הבעיה! כמו כן, אם אתם מקבלים טיפול תרופתי כלשהו – חשוב מאוד שתתייעצו עם הרופא שלכם – ארוחות מוכנות, אפילו אם הן בריאות, אינן מהוות תחליף לטיפול רפואי!

החופש מספירת קלוריות!

ארוחות לדיאטה

למה השיטה הזו כל כך מוצלחת? העקרון הוא פשוט: על מנת לרדת במשקל, יש ליצור גרעון קלורי. זו למעשה המטרה של כל דיאטה (ולא משנה איזה שם המציאו לה). כאשר הצריכה הקלורית נמוכה מההוצאה הקלורית, התוצאה היא ירידה במשקל. אז אם, לדוגמא, ארוחות הצהרים והערב שלכם יחד מכילות 650 קלוריות בלבד, אז כל עוד תקפידו לאכול גם ארוחת בוקר טובה ולא תגזימו עם נשנושים וממתקים – יהיה לכם קל לרדת במשקל ולשמור על התוצאות. למה קל? כי לא תרגישו שאתם סובלים!


צוות של שפים ודיאטנים ידאגו שהארוחות לירידה במשקל שתאכלו יתאימו בדיוק לצרכים שלכם. ומה לכם נותר לעשות? לפתוח קופסא, לאכול, לרדת במשקל ולחזור ליהנות מאוכל!

מאמרים דומים

שבוע ניסיון עם השף הבריא

שבוע ניסיון עם השף הבריא

להזמנה
* מידע תזונתי מעניין, בלי ספאם, ובמינון נמוך!

Call Now Button