ארוחות מוכנות לדיאטה

“אוכל דיאטטי הוא לא טעים”, “אני כל כך מתגעגעת לאוכל טעים!”. כל מי שבדיאטה אומר את המשפטים האלה. אבל אוכל זו אחת ההנאות הכי גדולות שלנו בחיים! איך אפשר לחיות על אוכל לא טעים? זה…

ארוחות לדיאטה, ארוחות דיאטטיות

“אוכל דיאטטי הוא לא טעים”, “אני כל כך מתגעגעת לאוכל טעים!”.
כל מי שבדיאטה אומר את המשפטים האלה.
אבל אוכל זו אחת ההנאות הכי גדולות שלנו בחיים! איך אפשר לחיות על אוכל לא טעים? זה סיוט! מי בכלל רוצה לחיות ככה?!

זו בדיוק הסיבה ש-95% מהדיאטות נכשלות – אינספור מחקרים כבר הדגימו זאת – תוך 5 שנים, 95% מהאנשים יחזרו למשקל שלהם מלפני הדיאטה ורבים מהם אף עולים למשקל גבוה יותר. פשוט סיוט!

בעיה מס’ 1

הבעיה הראשונה בדיאטה היא שהאוכל פשוט לא טעים! זה לא משנה על איזה תפריט או על איזו דיאטה אתם מקפידים, אם זה לא טעים – בשלב כלשהו הרצון לחזור ליהנות מאוכל יגבר על הרצון לרדת במשקל. זה פשוט וזה מוכח מדעית!
זה יתחיל במקרה חדפעמי – “מותר לי לפנק את עצמי” “חטא אחד וזהו” וכל מיני סיפורים שאנחנו ממציאים לעצמנו. התוצאה תמיד זהה – אנחנו שוברים את הדיאטה וחוזרים להרגלים הישנים שלנו (ולמשקל הישן שלנו).

אבל אפשר גם אחרת!

ארוחות מוכנות לדיאטה היא שיטת דיאטה שמהווה למעשה “טיפול תזונתי בתוך קופסא“. מאוד נגיש ופשוט: האוכל בריא, מוקפד, דל שומן וטעים! המנות מאוזנות מבחינה תזונתית, מגיעות ארוזות בצורה נוחה והכמויות שבהן מדודות. המנויים על השירות מעידים כי הם יורדים במשקל 3-4 קג כבר בחודש הראשון וחשים הקלה מאוד גדולה: השירות מבטל את הצורך בספירת קלוריות. פשוט פותחים קופסא ואוכלים.

כולנו הרי כבר יודעים מה אנחנו צריכים לאכול וממה עלינו להימנע. אינספור מחקרים כבר הראו כי המשוואה היא פשוטה: אם אוכלים כמויות מדודות, צורכים פחות קלוריות והתוצאה היא ירידה במשקל. דמיינו לרגע איך זה ירגיש: ליהנות מהארוחות שלכם, לסיים ארוחה מסופקים ושבעים, בלי לחוש רעב, בלי למנוע מעצמכם שום דבר. ההיפך! להרגיש שאתם דואגים לעצמכם, מפנקים את עצמכם! וגם יורדים במשקל! יכול להיות מדהים, נכון? זה אפשרי!

בעיה מס’ 2

זמן – אם יכולתם ללמוד כיצד להכין לעצמכם ארוחה בריאה, דלת קלורית וטעימה – האם היה לכם זמן להכין? למי יש היום זמן, באורח חיים מהיר כל כך, לדאוג לעצמו לארוחה מזינה ומאוזנת? כולנו יודעים שזה חשוב אך למי באמת יש זמן לקנות, לשטוף, לקלף, לחתוך, לבשל, לארוז, לנקות.. למי יש זמן?

אז מה קורה בסוף? במקרה הטוב, אתם אוכלים כל יום סלט או חיים על כריכים. במקרה פחות טוב, מדלגים על ארוחות כמה שאתם מסוגלים עד שאתם כל כך רעבים, ששיקול הדעת שלכם משתבש ואתם מתפתים לאכול איזה ג’אנק או מגיעים הביתה ומתנפלים על המקרר.

הפתרון

אם רק היה לכם שף פרטי (ועדיף שיהיה גם דיאטן) – הכל היה פשוט יותר..

אז יש לכם כזה! אפילו יותר טוב מזה!

שירות ארוחות דיאטה בהתאמה אישית עד הבית.
למעשה, מדובר על הפתרון המושלם לארוחות מבושלות, טריות ומוכנות לאכילה, שקולות ומדודות, שיעזרו לכם להשיג תוצאות!

  • את התפריט מרכיב שף-דיאטן, מומחה לבישול בריא,
  • הארוחות מיוצרות מחומרי הגלם האיכותיים ביותר
  • הארוחות מותאמות אישית לצרכים התזונתיים האישיים שלכם
  • אתם מרכיבים לעצמכם את הארוחות – לפי ההעדפות שלכם
  • נהנים משירות אישי וברמה הגבוהה ביותר
  • מקבלים מדי שבוע משלוח של ארוחות טריות עד הבית

למי זה מתאים?

בין אם אתם אוכלי כל, צמחונים וטבעונים, תוכלו להרכיב להרכיב לעצמכם ארוחות לפי ההעדפות שלכם. בין אם אתם צריכים להפחית 5-10% ממשקלכם, אם אתם צריכים להיפטר מ-50 ק”ג, אם אתם פשוט רוצים לאכול בריא, אם אתם סובלים מבעיות בריאות שדורשות טיפול תזונתי או כל מטרה אחרת שהצבתם לעצמכם. אם אתם מרגישים שארוחות מסודרות, דלות קלוריות, בריאות וטעימות יכולות לסייע לכם – אתם פשוט חייבים לנסות את השירות הזה!
המנויים על השירות מעידים כי הם יורדים במשקל, תוצאות בדיקות הדם שלהם משתפרות בזמן קצר מאוד ובאופן כללי, מדווחים על שיפור בהרגשה הכללית.

אך חשוב לציין גם למי השירות הזה אינו מתאים: אם אתם סובלים מהפרעות אכילה מכל סוג – חשוב שתפנו לקבלת ייעוץ מקצועי – ארוחות בלבד לא יפתרו את הבעיה! כמו כן, אם אתם מקבלים טיפול תרופתי כלשהו – חשוב מאוד שתתייעצו עם הרופא שלכם – ארוחות מוכנות, אפילו אם הן בריאות, אינן מהוות תחליף לטיפול רפואי!

החופש מספירת קלוריות!

ארוחות לדיאטה

אז מה הרעיון בעצם? למה השיטה הזו כל כך מוצלחת? העקרון הוא פשוט: על מנת לרדת במשקל, יש ליצור גרעון קלורי. זו למעשה המטרה של כל דיאטה (ולא משנה איזה שם המציאו לה). כאשר הצריכה הקלורית נמוכה מההוצאה הקלורית, התוצאה היא ירידה במשקל. אז אם, לדוגמא, ארוחות הצהרים והערב שלכם יחד מכילות 700 קלוריות בלבד, אז כל עוד תקפידו לאכול גם ארוחת בוקר טובה ולא תגזימו עם נשנושים וממתקים – יהיה לכם קל לרדת במשקל ולשמור על התוצאות. למה קל? כי לא תרגישו שאתם סובלים!

לשרוף שומן ולא שריר!

נקודה אחרונה וחשובה בעניין ירידה במשקל – חשוב לשים לב איך יורדים במשקל. המטרה שלנו היא להיפטר משומן ולשמור על השרירי. אנחנו רוצים שהגוף שלנו ישרוף שומן תוך שמירה על מסת שריר.
ארוחות מוכנות לדיאטה מתוכננות כך שהן מכילות כמות מספיקה של חלבון, על מנת לשמור על מסת שריר תוך צמצום הצריכה הקלורית שמובילה לירידה במשקל.

זה פתרון שמשחרר אתכם מההתעסקות בספירת קלוריות ולמעשה מכל ההתעסקות בהכנה של אוכל.

צוות של שף ודיאטנים ידאגו שהארוחות שתאכלו יתאימו בדיוק לצרכים שלכם. ומה לכם נותר לעשות? לפתוח קופסא, לאכול, לרדת במשקל ולהרגיש טוב.

מאמרים דומים

שבוע ניסיון עם השף הבריא

שבוע ניסיון עם השף הבריא

לשאלון האיפיון שלנו

* מידע תזונתי מעניין, בלי ספאם, ובמינון נמוך!

Call Now Button