שאלות ותשובות

איך זה עובד, כמה זה עולה ועוד

שאלות ותשובות

ממתי אתם קיימים?

חברת השף הבריא נוסדה בשנת 2009 על ידי שף ודיאטן שגיא שורץ

ראיתי בהצעה לתפריט דיאטטי לשבוע - 2 ארוחות חמות ביום בסך קלורי של 650. תוכל לומר לי מה הסך הקלורי הנכון של כלל הארוחות בדיאטה? כי תמיד מדברים על 1200 קלוריות ביום. ואני תוהה מה הופך את זה לדיאטה אם זה הסך שמתאים לכולם? אם אני כל יום צורכת 1200 קלוריות, אז מה חדש? למה שארד במשקל?

היתרון בארוחות שלנו, אחרי שנים של פיתוח, אנחנו מצליחים לספק ארוחות שהן גם משביעות, גם טעימות וגם בערך קלורי מאוד נמוך (כמעט שאינן מכילות שומן והן ללא כל תוספת סוכר או חומרים משמרים או מלאכותיים) והכמויות מדודות.

כך למעשה את מחליפה את ארוחות הצהרים והערב שלך בארוחות שלנו ויש לך מרווח קלורי של כ 550 קקל נוספים ביום כדי להגיע ליעד של 1200 קקל, אשר יסייע לך לרדת במשקל.

ב 550 קקל - את יכולה ליהנות מארוחת בוקר טובה וגם לשתות קפה עם חלב, וליהנות ממשהו מתוק ועדיין לרדת במשקל! זה הרעיון. וזה עובד :)

כמה זה עולה?

השירות שלנו הוא בהתאמה אישית - העלויות הן בהתאמה לצורך שלך. ארוחות במסלול ירידה במשקל עולות 37 שח לארוחה, ארוחות במסלול בריאות/סוכרת/ארוחות למתאמנים/אחרי לידה ועוד - המחירים נעים בין 37-56 שח לארוחה, תלוי בהרכב.

בנוסף, אנו מציעים פתרונות לארוחות בוקר, נשנושים מתוקים, ארוחות ביניים ועוד - כל הפרטים בתפריט האישי אותו תקבלו לאחר מילוי השאלון למתעניין בשירות - http://bit.ly/chef-bari

כמה פעמים בשבוע מקבלים משלוח?

פעם בשבוע, בכל יום ראשון

איזה כשרות יש לכם?

כשרות רגילה של הרבנות הראשית

מה המינימום להזמנה?

300 שח

להיכן המשלוחים שלכם מגיעים?

אנחנו מכסים אזור די נרחב של מדינת ישראל. מבחינת האזור - מאשקלון ועד הקריות. עם זאת איננו מגיעים לכל הישובים בטווח זה. על מנת לוודא שאנחנו מגיעים ליישוב בו הנכם מתגוררים - אנא מלאו את השאלון למתעניין בשירות: http://bit.ly/chef-bari

מטבח מקצועי לשמירה על ערכים תזונתיים

חומרי גלם טבעיים וטריים

ארוחות שמשיגות תוצאות

מדע תזונתי פוגש מתכוני שף

שף-דיאטן שגיא שוורץ

מאחורי הסירים והמותג עומד שף-דיאטן שגיא שוורץ, שהקים את החברה לפני 10 שנים, בשנת 2009. לאחר ששימש שנים ארוכות כשף וייצר חווית טעם חד פעמיות במסעדות, שגיא ביקש לגעת באופן עמוק ומשמעותי יותר בתזונת האנשים, ולהציע ללקוחות דרך חיים בריאה יותר. את הדרך החדשה הוא החל בלימודי תזונה קלינית לתואר ראשון.

השילוב הייחודי של מיומנות שף עם הפן הקליני של התזונה והמזון, מאפשר לשגיא לייצר דו-שיח מקצועי עם דיאטניות ויועצות תזונתיות, ולשמש כשותף קולינרי-תזונתי במגוון פרויקטים.

שף-דיאטן שגיא שוורץ
שבוע ניסיון עם השף הבריא

שבוע ניסיון עם השף הבריא

להזמנה
* מידע תזונתי מעניין, בלי ספאם, ובמינון נמוך!

*הארוחות של השף הבריא אינן מיועדות לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע כל מחלה. המידע באתר זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין לסמוך עליו ככזה. התייעצו עם הרופא/תזונאית שלכם לפני שינוי המשטר הרפואי/תזונתי הרגיל שלכם. מדיניות פרטיות

Call Now Button