שירות ארוחות בהתאמה אישית

שירות ארוחות בהתאמה אישית הוא למעשה “טיפול תזונתי בתוך קופסא”. מאוד נגיש ופשוט: האוכל בריא, מוקפד ודל שומן. המנות מאוזנות מבחינה תזונתית, מגיעות ארוזות בתוך מגשיות והכמויות שבהן מדודות.

שירות ארוחות בהתאמה אישית הוא למעשה “טיפול תזונתי בתוך קופסא“. מאוד נגיש ופשוט: האוכל בריא, מוקפד ודל שומן. המנות מאוזנות מבחינה תזונתית, מגיעות ארוזות בתוך מגשיות והכמויות שבהן מדודות. המנויים מעידים על שיפור במצבם הבריאותי וגם על הקלה מאוד גדולה: השירות מבטל את הצורך בספירת קלוריות ובמעקב אחר הכמויות שהם אוכלים. פשוט פותחים קופסא ואוכלים.

בעולם בו כולם כל כך עסוקים, בין אם זה בעבודה, בטיפול בילדים או בסידורים וכל כך מעט זמן פנוי, צצו בשנים האחרונות מגוון פתרונות שמיועדים לאנשים עסוקים שבריאותם חשובה להם – ארוחות בהתאמה אישית דוגמא מצויינת בהחלט.

יותר אנשים מבינים כיום, כי לדאוג לעצמך לארוחה בריאה היא יותר מאשר פינוק. מדובר בדאגה אמיתית לבריאות שלך וזו בדיוק הסיבה ששירות ארוחות בהתאמה אישית הפך כל כך פופולרי ברחבי העולם.
בארה”ב ובאנגליה יש מגוון חברות אשר מציעות את השירות וכעת גם גם בישראל.

אז למה צריך את זה?

ארוחה מותאמת אישית

כולנו הרי כבר יודעים מה אנחנו צריכים לאכול וממה עלינו להימנע. אינספור מחקרים כבר הדגימו את הקשר הישיר בין התזונה שלנו לבין מצבנו הבריאותי, והיום כבר אין ספק כי למזון יש השפעה מכרעת גם על מצבנו המנטלי ועל ההרגשה הכללית שלנו. יתרה מזאת, בניגוד לעבר, גם רופאים היום מבינים, כי מניעת מחלות באמצעות תזונה, היא אפשרות עדיפה (וזולה באופן משמעותי) מאשר טיפול במחלות על ידי מתן תרופות.

אז אם אנחנו יודעים כבר הכל, למה אנחנו לא מקפידים על המזון שאנחנו צורכים? הבעיה היא שלאף אחד היום כבר אין זמן לדאוג לעצמו לארוחה מזינה ומאוזנת. למי יש זמן לקנות, לבשל ולארוז לעצמו ארוחה מבושלת לקחת לעבודה? אז בסוף אוכלים סלט, במקרה הטוב, או שמדלגים על ארוחה במקרה הפחות טוב.

מה זה בעצם שירות ארוחות בריאות בהתאמה אישית עד הבית?

למעשה מדובר על פתרון מושלם לארוחות מבושלות, טריות ומוכנות לאכילה, שעונות בדיוק על הצורך התזונתי שלכם.
החברות המובילות בתחום מקפידות על: שף מקצועי שמבשל עבורכם אוכל בריא מחומרי הגלם האיכותיים ביותר

דיאטן/ית שדואג להתאים עבורכם ארוחות מותאמות אישית שעונות באופן מושלם על הצורך התזונתי הספציפי שלכם.

כל ארוחה מותאמת אישית ללקוח. הלקוחות מקבלים מדי שבוע משלוח טרי, מתוך תפריט מתחלף, של ארוחות צהרים/ערב, בהתאם לצורך שלהם באותו שבוע. חלקם מזמינים רק ארוחות צהרים לימי העבודה וחלקם מזמינים גם ארוחות ערב, לכל הימים בשבוע. כל לקוח מרכיב לעצמו את החבילה לפי הצורך שלוומה מקבלים

ומה מקבלים ?

שירות ארוחות בהתאמה אישית
ארוחה מותאמת אישית

עלות ארוחה מותאמת אישית היא כמו עלות של ארוחה ממוצעת במסעדה או טייק אווי וניתן להתאים את הארוחות לסוג הדיאטה עליה אתם מקפידים: אוכלי בשר, צמחוניים, טבעוניים, פליאו, וכו’.

היות שהארוחות מותאמות אישית לצורך התזונתי, התוצאות כמובן לא מאחרות לבוא. המנויים על השירות מעידים כי הם יורדים במשקל, תוצאות בדיקות הדם שלהם משתפרות, חולי סוכרת מציינים כי רמות הסוכר שלהם מתאזנות, ורובם ככולם מדווחים על תחושה כללית טובה יותר.

מאמרים דומים

שבוע ניסיון עם השף הבריא

שבוע ניסיון עם השף הבריא

להזמנה
* מידע תזונתי מעניין, בלי ספאם, ובמינון נמוך!

Call Now Button