דיאטות חדשות

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של דיאטות חדשות. כשמתחילים דיאטה חשוב להקפיד שהירידה במשקל תהיה איכותית (איבוד שומן ושמירה על מאסת השריר) וכן להבין כי לא פעם מדובר על דיאטות שאולי יאפשרו…

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של דיאטות חדשות. כשמתחילים דיאטה חשוב להקפיד שהירידה במשקל תהיה איכותית (איבוד שומן ושמירה על מאסת השריר) וכן להבין כי לא פעם מדובר על דיאטות שאולי יאפשרו לכם לרדת במשקל, אך התוצאה לא תישמר לאורך זמן. כמו כן, יש להימנע מדיאטות קיצוניות המאפשרות ירידה חדה ומהירה במשקל הגוף, מאחר ודיאטות מסוג זה עלולות לגרום לקפיצות לא מאוזנות במשקל הגוף ואף לפגוע בבריאות. החוכמה היא להקפיד על תזונה מאוזנת, מחומרי גלם איכותיים, הכוללת את כל רכיבי התזונה הדרושים לגוף, תוך כדי שמירה על גירעון קלורי לצורך ירידה במשקל. אנו בחברת השף הבריא נשמח לספק לכם מגוון רחב של ארוחות מוכנות, המספקות לכל אחד את כמות הקלוריות הדרושה עבורו, לצורך ירידה מאוזנת במשקל הגוף. אנו מקפידים לעבוד עם רופאים ודיאטנים, על מנת להבטיח לכל אחד את התזונה האידיאלית ביותר עבורו.

דיאטות חדשות – מה ניתן למצוא היום בשוק?

קודם כל, חשוב להבין כי היום ניתן למצוא מגוון רחב של דיאטות חדשות, מאחר ובכל חודש יוצאות לפחות מספר גרסאות של דיאטות מהפכניות. חשוב כמובן לזכור כי לא כל סוג של דיאטה יכולה להתאים לכל אחד, לכן יש צורך לקחת זאת בחשבון. כדאי להכיר למשל את דיאטת הצום לסירוגין, הגורסת כי אין שום סיבה לאכול בכל שעות היום. הדיאטה הבסיסית מבוססת על הרעיון כי ניתן לאכול במשך 8 שעות ביום ובשאר הזמן לשמור על צום. כל אחד יכול להחליט מתי להתחיל לאכול ובהתאם לכך נקבעת שעת הצום. למשל, ניתן לאכול בין השעות 7 בבוקר ועד 3 אחה”צ ולאחר מכן לשמור על צום עד ל- 7 בבוקר למחרת. כמו כן, כדאי להכיר את הדיאטה הטבעונית, המבוססת על אכילת מוצרים מין הצומח בלבד, ללא שום רכיבים מין החי. בנוסף לכך, ישנה הדיאטה הקטוגנית, אשר מתמקדת באכילת חלבונים ושומנים לצד מיעוט באכילת פחמימות.

דיאטות חדשות – מה כדאי לקחת בחשבון?

אחת הנקודות החשובות ביותר שכדאי לכם לקחת בחשבון, היא העובדה כי כל אחד צריך להתאים את הדיאטה לגוף שלו ולאורח החיים המתאים לו. אומנם ישנם אנשים שירגישו טבעי לצום במשך 16 שעות ביום אך רבים אחרים יתקשו לוותר על ארוחת הבוקר או ארוחת הערב שלהם. ההמלצה הכללית היא פשוט לשמור על גירעון קלורי, במטרה לאפשר לעצמכם ירידה מאוזנת ובטוחה במשקל הגוף. אחת השיטות המוצלחות ביותר המבטיחות את ההצלחה במשימה, היא הזמנת ארוחות מוכנות מחברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום. חברה ברמה גבוהה תקפיד על ארוחות טעימות ועשירות, שיאפשרו לכם לרדת במשקל מבלי בכלל להרגיש בדיאטה.

אנו בחברת השף הבריא נשמח לספק לכם ארוחות מוכנות לדיאטה ברמה הגבוהה ביותר, שיאפשרו לכם להיכנס לגירעון קלורי מבלי לסבול ממגוון רחב של דיאטות חדשות ונועזות. להזמנות ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר עוד היום!

מאמרים דומים

שבוע ניסיון עם השף הבריא

שבוע ניסיון עם השף הבריא

להזמנה
* מידע תזונתי מעניין, בלי ספאם, ובמינון נמוך!

Call Now Button