דיאטה בהריון – כך תעשי זאת בבטחה ובהצלחה

לא מעט נשים בוחרות להקפיד על התזונה שלהן בתקופת ההיריון, במטרה למנוע עלייה מיותרת באחוזי שומן וכמובן להקפיד על כל הרכיבים התזונתיים הדרושים לבריאות האם והעובר. יש לזכור כי ללא תזונה מאוזנת ובריאה בתקופת ההיריון,…

לא מעט נשים בוחרות להקפיד על התזונה שלהן בתקופת ההיריון, במטרה למנוע עלייה מיותרת באחוזי שומן וכמובן להקפיד על כל הרכיבים התזונתיים הדרושים לבריאות האם והעובר. יש לזכור כי ללא תזונה מאוזנת ובריאה בתקופת ההיריון, העובר עלול לסבול מחסרים תזונתיים שישפיעו באופן ניכר על ההתפתחות התקינה שלו. למשל, מחסור בכמות מספקת של אומגה 3 עלול להשפיע על ההתפתחות התקינה של מערכת העצבים והמוח של העובר, לכן חשוב להקפיד על צריכה מספקת של כל הוויטמינים והמינרלים הדרושים לצורך הריון תקין. אנו בחברת השף הבריא נשמח לספק לך ארוחות מוכנות עד הבית או המשרד, על מנת להבטיח לך דיאטה בהריון ברמה הגבוהה ביותר. כל המנות שלנו מאוזנות מבחינה תזונתית ומורכבות אך ורק מחומרים טבעיים ומזינים. 

דיאטה בהריון – כיצד לעשות זאת נכון?

קודם כל, חשוב לזכור כי כל אישה בהריון אמורה לעלות במשקל הגוף שלה, על מנת להבטיח הריון תקין והתפתחות מאוזנת ובריאה של העובר. לכן אין שום צורך לדאוג מעליה מתונה ומאוזנת במשקל הגוף, אך מצד שני, יש לזכור כי אין כל יתרון להעלות בהריון 40 – 30 קילו, מאחר והדבר מתבטא אך ורק בעלייה באחוזי שומן של גוף האם ואינו תורם להתפתחותו של העובר. לכן חשוב לשמור על תזונה מאוזנת ובריאה בזמן ההריון, על מנת למנוע השמנה מיותרת אשר תקשה מאוד על חזרה לגזרה של לפני ההריון. חשוב להדגיש כי אין זה מומלץ לעשות דיאטת הרזייה בזמן ההריון, מאחר והדבר עלול לפגוע בבריאות העובר או בבריאות האם. לפני שמשנים את הרגלי התזונה בזמן ההריון מומלץ להתייעץ עם דיאטנית. יש להבין כי בתקופת ההיריון הגוף נחשב לרגיש יותר, לכן חשוב להעניק לו את היחס המתאים, במטרה לאפשר לו לשאת את ההיריון בצורה המוצלחת והקלה ביותר. 

דיאטה בהריון  - כך תעשי זאת בבטחה ובהצלחה

דיאטה בהריון – דגשים שחשוב להכיר

יש להדגיש כי אין זה מומלץ לעשות דיאטת הרזיה בזמן ההיריון, אך בהחלט חשוב לשמור על תזונה מאוזנת ובריאה, המכילה את כל אבות המזון. יש לזכור כי אמנם קיים מיתוס כי אישה ביריון אוכלת בשביל שניים, אך למעשה אין זה כך. ברוב שלבי ההריון, ישנה עליה של כ- 300 קלוריות יומיות בלבד, אך חשוב כמובן לוודא כי תוספת הקלוריות מגיעה ממזונות המכילים מרכיבים תזונתיים איכותיים, ולא מממתקים או מחטיפים. ישנה חלוקה ברורה של כמות הערכים התזונתיים השונים, הדרושים לצורך הריון תקין. מומלץ להיעזר בדיאטנית מקצועית, על מנת לוודא כי התזונה שלך מכילה כמות מספקת של חלבון, חומצה פולית, ברזל, אבץ, סידן, וויטמינים ומינרלים שונים.

אנו בחברת השף הבריא נשמח לספק לך מנות מוכנות המותאמות באופן ספציפי לנשים בהריון וכן יותאמו לך באופן אישי בהתאם להמלצות הדיאטנית שלך. המנות שלנו מכילות את כל הרכיבים התזונתיים הדרושים לצורך הריון תקין, מאחר ואנו עובדים באופן צמוד עם דיאטניות מקצועיות ומנוסות. התפריט שלנו עשיר ומגוון ויכול לספק את הפתרון האידיאלי עבור כל אישה המעוניינת לשמור על דיאטה בהריון מבלי לחשוש לחסרים תזונתיים. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

מאמרים דומים

שבוע ניסיון עם השף הבריא

שבוע ניסיון עם השף הבריא

להזמנה
* מידע תזונתי מעניין, בלי ספאם, ובמינון נמוך!

Call Now Button